دوربین مدار بسته سامسونگ اکسوم

دوربین مدار بسته سامسونگ

SNV-L6083R
 
 
 
 SNV-L6083R
قابلیت های دوربین مداربسته سامسونگ SNV-L6083R ساخت کره
 
 دوربین مداربسته سامسونگ  SNV-L6083R   ساخت کره  ، یک دوربین تحت شبکه 2 مگا پیکسلی مقاوم در برابر آب ، گرد و غبار و ضربه است. DOME  در لغت به معنای گنبد است ، شکل ظاهری این دوربینها گنبدی شکل و جهت نصب در زیر سقف ساخته شده اند . نوع معمولی دوربینهای دام معمولا دارای استحکام فیزیکی بالایی نیستند و اغلب برای محیط های غیر خشن و اداری مناسبند اما دوربینهای  Vandal-Resistant   بدنه بسیار محکم و غیر قابل نفوذ در برابر رطوبت و غبار دارند که انها را مناسب نصب در محیط های صنعتی میکند.

ادامه مطلب: قابلیت های دوربین SNV-L6083R 


SRD-1656D
SRD-1656D
 قابلیت های دوربین مداربسته سامسونگ SRD-1656D ساخت کره
 
 دستگاه DVR  دوربین مداربسته سامسونگ  8 ، 16 کانال سامسونگ مدل SRD-1656D   یک سرور آنالوگ جهت ذخیره ، پخش و انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته  است . این دستگاه دارای قابلیت های بیشمار  و کیفیتی بالا ست . پنل جلو این DVR به حالت تاشو طراحی شده  تا نهایت سهولت در تعویض هارد دیسک ها فراهم شود ، همچنین یک عدد DVD رایتر جهت عملیات بک اپ گیری در این دستگاه تعبیه گردیده و همراه با ان به خریداران ارائه میگردد. این محصول  دوربین مداربسته سامسونگ  با رزولوشن صفحه نمایش 1280H  و با کیفیت 950TVL  ارائه میشود. این دستگاه قابلیت پذیرش 4 عدد هارد داخلی را دارد.

ادامه مطلب: قابلیت های DVR سامسونگ SRD-1656D

 

SCB-2000
 
SCB-2000
قابلیت هایدوربین مداربسته سامسونگ SCB- 2000 ساخت کره  
                                               
- کیفیت تصویر و شفافیت تصویر دوربین مداربسته سامسونگ SCB2000ساخت کره 600TVL می باشد .
-دوربین مداربسته سامسونگ SCB-2000 ساخت کره یک دوربین صنعتی جهت نصب در کارخانجات و خطهای تولیدی و محیطهای صنعتی می باشد و برای این منظور نیازمند کاور مخصوص خود بوده جهت بالا بردن عمر دوربین و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن ،لذا این دوربین جهت نصب در محیطهای اداری نیازمند کاور نمی باشد ولی توصیه می شود در محلهای اداری به علت تنوع بالای محصولات دوربین مداربسته سامسونگ از دوربینهای دیگری تحت عنوان  DOMEاستفاده کرد .

ادامه مطلب: قابلیت های دوربین SCB-2000

diagram analog cctv-system

دوربین مداربسته آنالوگ سامسونگ

دوربین مداربسته سامسونگ دوربینهای آنالوگ نسل قدیمی دوربینهای مداربسته هستند ، این تجهیزات الکترونیکی تصاویر را دریافت کرده و تبدیل به سیگنال ویدئویی میکنند. وظیفه تبدیل تصاویر در این دوربینها بر عهده حسگر الکترونیک یا Imaging Sensor  است،  این حسگر ها  دو دسته  هستند   CCD  و CMOS  .
در دوربینهای مداربسته آنالوگ خروجی حسگرهای تصویری تقویت شده  و مستقیما ارسال میشوند به همین دلیل این دوربینها  ساده و کم هزینه هستند .
سیگنال های این دوربینها بر اساس دو استاندارد  تلویزیونی  اصلی یعنی  PAL  و  NTSC   به  دستگاه  ضبط کننده از طریق کابل کواکسیال ارسال میشود ، بنابراین میتوان این 
دوربینها را مستقیم  حتی به تلویزیون  متصل نموده و تصاویر را مشاهده کرد .

ادامه مطلب: دوربین مداربسته آنالوگ سامسونگ