دوربین مدار بسته سامسونگ اکسوم

دوربین مدار بسته سامسونگ

 
SENSITIVITY-
دوربین مداربسته سامسونگ SCB-2000ساخت کره دارای قابلیت تصوی برداری در کمترین نور موجود در محیط مخصوصا" در هنگام شب بوده که میزان نور مورد نیاز LUX:0.05 می باشد (میزان نور محیط LUX)که از لحاظ مقایسه ی این عدد برابر میباشد با نوری که در هنگام شب 1/4 ماه ایجاد میکند که در چنین شرایطی باز هم تصویر به صورت رنگی می باشد اما اگر نور موجود کمتر گردد تا به میزان0.0001 برسد (که از لحاظ مقایسه این میزان نور به اندازه ی میانگین نور ستاره ها در شب می باشد ) دوربین مداربسته سامسونگ باز هم قابلیت تشخیص دارد .
ابعاد سنسور دوربین مداربسته سامسونگ (CCD) 1/3 اینچ میباشد و نوع سنسور این دوربین SUPER HAD ورنگی میباشد که در بالاترین سطح ممکن بوده .
- (HLC)
دوربین مداربسته سامسونگSCB-2000ساخت کره دارای قابلیت HLC میباشد که باعث میگردد به طور هوشمند انه منابع نور اضافی که مانع از روئیت سوژه میشود را حذف نموده به طور مثال اگر یک چراغ اتومبیل به سمت دوربین گرفته شود دوربین به طور هوشمندانه چراغ های روشن را که دارای نور شدید هستند حذف کرده و آن ها را سیاه میکند و باعث میشود جسم روئیت گردد و مانع از سفید شدن کل تصویر میگردد .
- SAMSUNG SUPER DYNAMIC RANG
دوربین مداربسته سامسونگ SCB -2000ساخت کره دارای قابلیت SSRD می باشد .
-DIS) )
دوربین مداربسته سامسونگ  SCB -2000ساخت کره دارای قابلیت DIS میباشد که باعث میگردد زمانی که دوربین در محیطهای خارجی یا داخلی قرار گرفته به هر علتی از قبیل باد و طوفان یا علل دیگر دچار لرزش شده مانع از ایجاد لرزش در تصویر دوربین شده و تصویر شفاف و واضح ارائه می نماید .
-DAY & NIGHT
دوربین مداربسته سامسونگ SCB-2000 ساخت کره دارای قابلیت DAY & NIGHT میباشد که باعث ارائه تصویر واضح و روشن و شفاف در هنگام شب میگردد همانند روزمیباشد .
- دوربین مداربسته سامسونگ SCB-2000 سامسونگ کره دارای استاندارد CE(CLASS)میبا شد و همچنین دارای 582*752 پیکسل مفید میباشد که در نوع خود بالاترین بوده جهت ارائه تصویر بهتر
MOTION DETECTION-
دوربین مداربسته سامسونگSCB-2000 ساخت کره دارای قابلیت MD میباشد که باعث میگردد زمانی که حرکتی در تصویر مشاهده شده توسط دستگاه عمل ضبط صورت گیرد و زمانی که حرکتی نیست عمل ضبط صورت نگیرد
- (SSNR)
دوربین مداربسته سامسونگ SCB-2000 میتواند با قابلیت SSNR نویز های اضافی را حذف کند و باعث ایجاد تصویر شفاف گردد.
- دمای کارکرد این دوربین مداربسته سامسونگ بدون کاور 10- تا 50 درجه میباشد ولی کاور مجهز به فن و هیتر و ترمو سات دمای آن را در 25درجه ثابت نگه داشته که موجب طولانی شدن عمر دوربین میگردد.
- دوربین مداربسته سامسونگ  SCB-2000 ساخت کره دارای MENU میباشد.که میتوان کلیه تنظیمات آن را انجام داده و با توجه به فضای محیط بهترین حالت را برای تصویر انتخاب کرد .
- AUTO IRIS                 
دوربین مداربسته سامسونگ SCB- 2000 ساخت کره دارای قابلیت AUTO IRIS   میباشد که باعث میشود در مقابل تغییرات محیطی نور از قبیل آفتاب ،ابر و سایه و کاهش و افزایش نور، دریچه ی شاتر خود را به طور اتوماتیک تنظیم کرده و نور مناسب را دریافت کرده و باعث ایجاد تصویر کاملا" شفاف و واضح گردیده، سرعت دریچه ی شاتر به صورت اتوماتیک و دستی 1/120000میباشد .
- دوربین مداربسته سامسونگ SCB- 2000 ساخت کره لنز ندارد و نوع لنز بنا به نیاز کارفرما و تشخیص کارشناس، لنزهای متنوعی از سامسونگ بر روی آن قرار میگیرد.
-PRIVACY MASKING
دوربین مداربسته سامسونگ SCB 2000 ساخت که دارای قابلیتPRIVACY MASKING میباشد که این قابلیت میتواند تصویر دوربین را به 12قسمت تقسیم کرده که در صورت نیاز قسمتهایی که تمایل به دیدن و ضبط کردن تصاویر آنها نمیباشد میتوان آنها را حذف کرد.
- دوربین مداربسته سامسونگ SCB- 2000 ساخت کره دارای شماره سریال بوده که میتوان با مراجعه به سایت سامسونگ از صحت محصول اطمینان حاصل کرد
 
جدیدترین دوربینهای  آنالوگ و دستگاه های DVR  دوربین مداربسته سامسونگ   با شرکت فناوری اکسوم ایرانیان