دوربین مدار بسته سامسونگ اکسوم

دوربین مدار بسته سامسونگ

 
srd-1656
 
دوربین مداربسته سامسونگ فرمت سیگنال ویدئویی این دستگاه بر پایه استاندارهای پخش PAL , NTSC  است  و همانطور که قبلا اشاره شد رزولوشن تصویر  آن  1280* 576  میباشد. این محصول 16 دوربین را بصورت Real Time  نمایش و رکورد مینماید ، نرخ فریم ریت این دستگاه 400 فریم در ثانیه است .
 
پورت ها و درگاه ها  : 
 
1- پورت RS-232 جهت اتصال به  دستگاه های POS
2- پورت خروجی VGA برای دیدن تصاویر در مانیتور
3- پورت خروجی HDMI 
4پورت RS-485 جهت کنترل دو ربین های گردان PTZ
5- پورت e-SATA جهت استفاده از هاردهای اکسترنال
6- ورودی صدا جهت 16 کانال
7- خروجی صدا
8- پورت USB 2.0 جهت Backup  و اپدیت نرم افزاری سیستم 
9- پورت RJ-45 برای ارتباط با شبکه LAN
 
قابلیتهای دستگاه SRD-1656D 
 
 1- دوربین مداربسته سامسونگ قابلیت Split Mode - چینش تصاویر دوربینها به دلخواه کاربر جهت نمایش زنده 
Untitled
 
2- قابلیت Spot Out - خروجی  تصاویر بصورت Split شده یا تک تصویر به نمایشگر جانبی در صورت وقوع  هر نوع حرکت یا تحریک سنسور ها .
3- قابلیت زوم دیجیتال در هر محدوده از تصویر که انتخاب شده باشد. با کشیدن یک کادر بر روی محدوده خاصی از تصویر و فشار دکمه ZOOM  ان محدوده بصورت دیجیتالی  دو برابر زوم میشود .
4-قابلیت Freeze  کردن یا ثابت نگه داشتن تصویر 
5-تنظیم تاریخ و زمان بصورت دستی یا اتوماتیک ، در حالت اتوماتیک یا Time Sync دستگاه در صورت دسترسی به NET  زمان و تاریخ را با سرور خارجی هماهنگ میکند.
6- قابلیت ایجاد  گروهها و کاربران متعدد System Management توسط مدیر  سیستم و ایجاد محدودیت دسترسی به تنظیمات دستگاه و تغییر یوزر نیم و پسورد انها.
7-قابلیت Update  نرم افزار سیستم از طریق USB
8- توانایی بازبینی حافظه  سیستم Log Information : تمامی اعمالی که مدیر یا کاربران با  DVR  انجام میدهند با ذکر زمان و تاریخ ان در سیستم ثبت میشود ، اعمالی از قبیل زمان ورود و خروج ، دسترسی به تنظیمات دستگاه ، جستجو و بک اپ گیری  ، خاموش کردن و.....