دوربین مدار بسته سامسونگ اکسوم

دوربین مدار بسته سامسونگ

 
 Dustproof/waterproof ip66
دوربین مداربسته سامسونگ مقاوم در برابر گرد و غبار و فشار اب از جهات مختلف بر اساس استاندارد های IP
 
 Ir Mode
این دوربین مجهز به دیود های نورانی مادون قرمز IR LED است ، زمانی که نور محیط بشدت کم میشود و حتی به تاریکی مطلق میرسد  این دیود های نورانی روشن شده و دید را تا مسافت 20 متر  میسر میکنند. 
 
Motion Detection
قابلیت رکورد تصاویر در صورت وجود حرکت در تصاویر.
 
Onvif Compliance
این پروتکل  Open Network Video Interface Forum باعث میشود دوربینهای تحت شبکه ای که هر کدام با فرمت و پروتکل خود کار میکنند ، دوربین مداربسته سامسونگ تحت یک استاندارد جهانی قرار بگیرند و بتوانند با تمام  NVR  های دیگر سازگار شوند.  
باید بدانید که در صورت نصب یک دوربین مداربسته تحت شبکه بدون امکانات ONVIFامکان اضافه کردن یک دوربین با مارکی متفاوت در همان شبکه وجود نخواهد داشت. از این رو عملکرد این پروتکل از اهمیت بالایی برخوردار است.
Micro SD Memory
 میتوان یک کارت حافظه جانبی Micro SD  را داخل  اسلات مخصوص این دوربین قرار داده و تصاویر، صدا و متن را بصورت مستقل از  NVR در ان ذخیره و به اشتراک گذاشت ، کارتهای MICRO SD  از رنج 4GB  تا حداکثر 32GB  را میتوان در این دوربین مداربسته سامسونگ استفاده کرد . کاملا مشخص است که این میزان حافظه ، قابلیت و گنجایش  بسیار محدودی دارد و جای سیستم NVR  یا هارد های ذخیره اطلاعات را در پروژه های بزرگ پر نخواهد کرد . جهت دسترسی اسان به اطلاعات ذخیره شده این کارت ها  ، میتوانید از پروتکل ftp در کامپیوتر استفاده کنید. جهت سهولت بیشتر در ذخیره سازی بهتر است کارت شما در کلاس 10 باشد .
 
sdc32g2
 POE